Hakkımızda

Firmamız ERES Mermer&Mutfak 1980 yılından itibaren faaliyetine mermer sistre ve cilalama sektöründe hizmet vererek başlamıştır. İlerleyen süreçte 1990 yılından itibaren mermerden ürünler imalatına girerek faaliyetine devam etmiş ve 1998 yılından itibaren mobilya ve ahşap imalatına da girerek siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız pazarlama, satış ve proje işlerinde istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda kaliteyi estetik ile buluşturup, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına inanan, bilinçli bir ekiple yoluna devam etmektedir. Tecrübesi, prensipleri ve ilkeleri sayesinde sektörde önemli işlere imza atan ERES Mermer & Mutfak sizlere daha kaliteli ürünler sunabilmek için ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak seri üretim ve makineleşme yoluna girmiştir.

Ürünlerimiz süreklilik sağlayan, kaliteli  ve son derece dayanıklı malzemelerden imal edilmektedir. Bu başarılı süreci daimi kılarak şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak ve amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirerek sizlerin destek ve güveninize layık olmaya devam edeceğiz.

 

 

Misyonumuz;

Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, mevcut ve yeni ürünlerimiz ile mobilya sektörünün gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak ve mobilya sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak,

 

 

Vizyonumuz;

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı duyan, insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı ile müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu içerisinde, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı